Delta Bureau

Directeur Deltabureau

WimFolker_th.jpg#asset:435:iconLarge

Dhr. drs. W.S.J. (Wim) Folker
Mail: w.folker@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 917

Controller

Marlon_th.jpg#asset:441:iconLarge

Mw. bc. M. (Marlon) Willems-de Rijck
Mail: m.willems@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 920

Beleidsmedewerker Onderwijs & Kwaliteit

Sandra_th.jpg#asset:447:iconLarge

Mw. S. (Sandra) Faas-Warman
Mail: s.faas@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 978

Beleidsmedewerker HRM a.i

Esther_th.jpg#asset:450:iconLarge

Mw. E. (Esther) Koning
Mail: e.koning@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 915

Assistent beleidsmedewerker P&O

Jeroen_th.jpg#asset:440:iconLarge

Dhr. A.J. (Jeroen) van den Berg
Mail: j.vandenberg@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 998

Beleidsmedewerker HRD

Gerwin_th.jpg#asset:438:iconLarge

Dhr. G. (Gerwin) Boevink, MBA-ME
Mail: g.boevink@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 916

Beleidsmedewerker Huisvesting

Annemarie_th.jpg#asset:437:iconLarge

Mw. ing. A. (Annemarie) van Elferen
Mail: a.vanelferen@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 996

Administratief medewerkster Huisvesting

Mw. M. (Marijke) Dinnissen
Mail: m.dinnissen@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 995

Medewerker Media & Communicatie

Michel_th.jpg#asset:444:iconLarge

Dhr. ing. M.L. (Michel) Habraken
Mail: m.habraken@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 991

Begeleider pool- en startende leerkrachten

Elise_th.jpg#asset:452:iconLarge

Mw. E. (Elise) de Waard
Mail: e.dewaard@deltascholengroep.nl
Algemeen: 06 23 84 56 98

Coördinator ICT

Jos_th.jpg#asset:453:iconLarge

Dhr. J. (Jos) Tervoort
Mail: j.tervoort@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 963

ICT-medewerker

Mattijs_th.jpg#asset:454:iconLarge

Dhr. M. (Mattijs) Derks
Mail: m.derks@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 963

Secretariaat Beleidsmedewerkers

Arna_th.jpg#asset:449:iconLarge

Mw. A.J.M. (Arna) Wijnakker
Mail: a.wijnakker@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 925

Secretariaat Financiën

Anita_th.jpg#asset:448:iconLarge

Mw. A.S. (Anita) Abbring-Harpal
Mail: a.abbring@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 924

Gastvrouw

Ria_th.jpg#asset:446:iconLarge

Mw. R. (Ria) Leepel
Mail: r.leepel@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900
Doorkiesnr: 026 7600 923

Receptioniste

Mary_th.jpg#asset:443:iconLarge

Mw. M. (Mary) Peters
Onderwijshuis PO
Mail: mary.peters@deltascholengroep.nl
Algemeen: 026 7600 900